لیست سریالهای کره ای شماره 1

لیست سریالهای کره ای شماره ۱

سریال کره ای امپراطوری بادها با زیرنویس فارسی و پشت صحنه جومونگ

سریال کره ای امپراطوری بادها ( The Kingdom Of The Winds ) : سریال پرطرفداری که همه شما مدتها منتظرش بودید محصول ۲۰۰۸ که ادامه سریال جومونگ هست و به جومونگ ۲ معروف هست . این سریال داستان پادشاه موهیول که نوه جومونگ است رو دنبال میکند . در ۷ دی وی دی مخصوص کامپیوتر یا ۹ دی وی دی قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون و کامپیوتر همراه با پشت صحنه با زیرنویس فارسی کامل . قیمت هر دی وی دی ۱۰۰۰ تومان .


سریال ، کره ای ، ملکه آهنین ، امپراطریس چونچو ، با زیرنویس فارسی ، The Iron Empress

سریال کره ای امپراطریس چونچو یا ملکه آهنی ( The Iron Empress ) : سریالی تاریخی و جذاب که هم اکنون تو کره درحال پخشه .  با زیرنویس فارسی در ۷۸ قسمت ( ۱۴ دی وی دی ) با قیمت ۱۴۰۰۰ تومان با فرمت قابل پخش در کامپیوتر . در صورت درخواست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود . خلاصه داستان : بانو سانگدوک (چا شیرا)در جوانی بیوه شاه می شود و بعد از مرگ شوهرش،برادر سانگدوک به سلطنت می نشنید.این اتفاق مصادف با زمانی است که دشمنی گوریو و گوگوریو بیشتر شده و تلاش های سانگدوک برای بیرون کردن دشمنان از مناطق شمالی کشور،منجر به تهدید وی از جانب شاه (برادرش) می شود.شاه برای تحت فشار قرار دادن سانگدوک ،تنها فرزند پسری او را نزد خود نگه می دارد و دیدار مادر و فرزند را قدغن میکند….بعد از مدتی شاه که فرزند پسری ندارد و مجبور شده خواهرزاده خود را به عنوان ولیعهد انتخاب کند ،همسر دومی میگیرد تا اینکه….در این سریال ترکیبی از  عشق،مبارزه،جنگ ،زیاده طلبی و حسرت را می بینید .


سریال ، شرایط عشق ،  دوران محبت آمیز ، Conditions Of Love ، سونگ ایل گوک ، جومونگ ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای شرایط عشق یا دوران محبت آمیز ( Conditions Of Love ) : سريالي بسيار ديدني با بازي سونگ ايل گوك ( جومونگ ) و جمعي از برترين هاي كره  . در 12 دي وي دي با كيفيت عالي و زيرنويس فارسي کامل ( هر ۷۰ قسمت ) قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگي و تلویزیون . با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان . اين سريال نمايان گر اينه كه براي يه زن چقدر مي تونه دردآور و ناراحت كننده باشه كه قبل از ازدواج با دوست پسرش زير يه سقف زندگي كنه و آخرش هم اين رابطه به نقطه ي مشخصي ختم نشه
كره دومين رتبه رو در آمار طلاق در دنيا داره و چه بسا خانواده هاي زيادي در كره هستن كه زندگي هاشون به سادگي از هم مي پاشه .


 سریال کره ای شب به شب دوبله فارسی

سریال کره ای شب به شب ( Night After Night ) : محصول ۲۰۰۸ دوبله فارسی در ۲ دی وی دی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به نسخه خانگی تبدیل میشود . خلاصه داستان : خانم مجردی که دهه 30 زندگیش را سپری می کند به همراه یک متخصص آثار باستانی چشم چران که مدام به دنبال دختران زیبا است، سعی دارند یک گنجینه ملی را پیدا کنند.


سریال کره ای زوج تصادفی یا آن دیوانه با زیرنویس فارسی

سریال کره ای آن دیوانه یا زوج تصادفی ( That Fool ) : محصول ۲۰۰۹ با زیرنویس فارسی در ۴ دی وی دی با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : در این سریال یک هنرپیشه معروف که نقش آن را کیم آه جونگ بازی می کند به دلیل شغل حساسی که نامزدش دارد مجبور است فرد دیگری که یک مامور پست ساده است را به عنوان نامزد خودش به مطبوعات معرفی کند.همین معرفی باعث دردسرهای دیگری می شود .


سریال کره ای بازگشت ایلجیما ( The Return Of Iljimae ) : محصول ۲۰۰۹ با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به فرمت خانگی تبدیل میشود . خلاصه داستان : بازگشت ايلجيما به عبارتي ادامه ي سريال بسيار ديدني ايلجيما مي باشد كه حكايت از مردي جنگجو و البته با قلبي رئوف و مهربان دارد. ايجيما به مانند زورو مردي عدالتخواه و جنگجوست كه به حمايت از مردم سطح پايين جامعه مي شتابد. او كه در كودكي از خانواده رها شده توسط يه زن و شوهر چيني بزرگ مي شه و به كره برگردونده مي شه تا پدر و مادرش را پيدا كنه … در همين حين با دال ئي آشنا مي شه و براي اولين بار تو عمرش عشق را تجربه مي كنه ولي دال ئي به طور ناجوانمردانه و غير عادلانه به مرگ محكوم شده … ايلجيما تصميم به نجات دال ئي و گرفتن انتقام اون از مقامات دولتي مي گيره .


 Shin Don ، سریال ، کره ای ، شین دون ، زیرنویس فارسی ، تاریخی

سریال کره ای شین دون ( Shin Don ) : سریال تاریخی شين دون انقلابي در تاريخ كره . در 12 دي وي دي با كيفيت عالي و زيرنويس فارسي کامل ( هر ۶۱ قسمت ) . قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگي و تلویزیون . با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان .  این سریال درام زندگی جاه طلبانه شین دن که سراسر پستی و بلندی ست ، بهمراه عشق و خیانت شاه گنگمین و پرنسس نگوک به مخاطبین معرفی می کند شین دن یکی از جنجال برانگیزترین چهره های تاریخی ست که می تواند به عنوان کشیشی بودایی و کاملا شرور و یا قهرمانی متفکر در نظر گرفته شود . از آنجائیکه داستانهای متفاوت بسیاری در موردش نقل شده و حقیقت ناشناخته مانده ، زندگی وی تقریبا رمز و راز گونه ا ست .نمایی که این درام از او به تصویر کشیده شخصی است توطئه چین که قدرت ، تمامی ذهنش را به خود مشغول کرده و تمایلش تنها توسل به حیله گری ست .


Terroir ، سریال ، کره ای ، طعم شراب ، سو سا نو ، هان های جین ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای طعم شراب ( Terroir ) : سريال طعم شراب با بازي هان هاي جين يا همون سوسونو . در 4 دي وي دي با كيفيت عالي و زيرنويس فارسي قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگي و تلویزیون . با قیمت ۴۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : لی وو جو (با بازي هان هاي جين),مردی به نام کانگ تا مین که در هنر چشیدن شراب تعلیم دیده بود ملاقات می کند … تا مین تولید شراب رو از خانواده اش به ارث برده و چشمهای ووجو رو به دنیای شراب باز می کند.او رابطه محکمی با دوست دخترش جی سیون داره اما وقتی ووجوی پر حرارت رو ملاقات می کند رابطه اش متزلزل می شود.جوی پارک یک راز مهم و مخفی دارد که بیشتر مدت زندگیش با اون دست و پنجه نرم کرده . او تصادفا باعث یک اتش سوزی شده بود که پدر و مادر تامین رو  کشت . تامین وقتی بفهمه یک دوست باعث مرگ پدر و مادرش شده چه احساسی پیدا می کند؟


 Thousand Years Of Love ، سریال ، کره ای ، زیرنویس فارسی ، هزاران سال عشق

سریال کره ای هزاران سال عشق ( Thousand Years Of Love ) : سريالي كه عشق را پس از هزاران سال پي مي گيرد . در ۲ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با كيفيت عالي و زيرنويس فارسي با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به نسخه خانگی تبدیل میشود . خلاصه داستان : پرنسس پويوجو دختري بسيار زيبا در امپراطوري نامپويو مي باشد كه بر حسب اتفاق با پسر يكي از ژنرال هاي سابق ارتش بنام اري آشنا مي شه. در يكي از جنگ ها امپراطوري نامپويو سقوط مي كنه و ژنرال ارتش دشمن وقتي پرنسس پويو جو را مي بينه به اون علاقه مند مي شه و اونو با خودش مي بره اري به هر دري مي زنه تا شاهزاده خانم را نجات مي ده ولي ژنرال دشمن به تعقيب اون مي ياد و اري را مي كشه شاهزاده خانم كه مرگ عشقق براش خيلي سخته خودش را از يك صخره به پايين مي ندازه .
داستان از هزاران سال بعد پيگيري مي شه كه شاهزاده خانم حالا با پسري آشنا مي شه كه دقيقا شبيه اري هستش و سر و كله ي يه پسر ديگه هم پيدا مي شه كه كاملا شبيه ژنرال دشمنه. حالا اتفاقات جالبي بين اين مثلث مي افته .


 Dating Now ، سریال ، کره ای ، قرار میزاریم ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای قرار میزاریم ( Dating Now ) : سريالي از عاشقانه هاي جواني با حضور كوان سانگ وو و سو جي ساب . در 4 دي وي دي با كيفيت عالي و زيرنويس فارسي قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگی و تلویزیون . با قیمت ۴۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : هوجانگ دختری ساده و زیباست که همیشه برای پیدا کردن شریک عشقیش دچار اشتباه میشه. هوجانگ و کیو این همساین که هر دوشون در زمینه عشق و عاشقی ایده آلیست هستن. چاهی یکی از دوستان هوجانگه که رفته رفته عاشق کیو این میشه. هوجائه برادر هو جانگه، پسری دختر باز با چهره و اندامی خوب. مشکلات برای هوجائه از زمانی شروع میشه که متوجه عشق سوجی دوست دیگر خواهرش نسبت به خودش میشه که ظاهر خوبی نداره ولی باهوش و با شخصیته.


 Boys Over Flowers ، پسران فراتر از گل ، سریال ، کره ای ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای پسران فراتر از گل ( Boys Over Flowers ) : در ۵ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر . با قیمت ۵۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود . خلاصه داستان : جن دی یه دختر معمولیه که خانواده اون صاحب یه فروشگاه خوشکشویی نزدیک دانشکده مجلل و معروف شین هواست . یک روز جن دی سر راه بردن لباسهای شستشو شده به مدرسه چهار تا از پسرهای پولدار و لوسو میبینه .اون پسرها به گروه اف چهار شناخته میشند برای کسانی که بهشون چپ چپ نگه کنه دردسر درست میکنند … .


Cain And Abel ، هابیل و قابیل ، زیرنویس فارسی ، سریال ، کره ای

سریال کره ای هابیل و قابیل ( Cain And Abel ) : سريالي قوي و بسيار جالب برداشتي از داستان هابيل و قابيل با حضور سو جي ساب در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . خلاصه داستان:
لي چون اين پزشک حاذقي است که به همه آنچه که دوست داشته دست پيدا کرده اين درحاليست که برادرش سان وو به داشته هاي وي حسادت مي کند واعتقاد دارد که چواين همه خوشبختي هاي زندگي را از وي گرفته است. محبت پدر، شهرت درزمينه پزشکي و عشق دختري که از کودکي درکنار آنها بزرگ شده ، همه داشته هاي سان وو بوده که آنها را برباد رفته مي بيند و درصدد انتقام از برادر کوچک تر برمي آيد اين درحاليست که توانايي فيلمساز درخلق يک سريال پرهيجان از هابيل وقابيل ، روايتي استثنايي از داستاني قديمي ارائه داده است ،روايتي که مخاطب را در لحظه لحظه هاي سريال با شخصيتهاي محوري همراه مي کند.


East of Eden ، شرق بهشت ، زیرنویس فارسی ، سریال ، کره ای

سریال کره ای شرق بهشت ( East of Eden ) : ديدني ترين سريال سال 2008-2009 كرهدر 12 دي وي دي ( 56 قسمت ) با كيفيت بسيار عالي و زيرنويس فارسي (divx version) قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگي که divx رو ساپورت میکنند . با قیمت 12000 تومان به همراه  يكساعت پشت صحنه و معرفي سريال با زيرنويس فارسي ، مجموعه كامل موسيقي هاي سريال كه زيباترين موسيقي سريال در نوع خود مي باشد. و  جشن mbc 2008 كه در آن اين سريال جايزه هاي زيادي را كسب كرده است. داستان راجع به دو مرده که سرنوشتون از روز تولدشون به هم گره میخوره . هر دو مرد در يه بيمارستان متولد شدن.موقعيکه لی دونگ چول يه نوجوان بود . شاهد مرگ پدرش بوده از اون به بعد دنبال مردی ميگرده که پدرشو کشته شين تائه هوان.ولی اين حقیقت نامعلوم بود که برادر کوچکتر دونگ چول دونگ ووکه پسر تائه هوانه دونگ ووک وقتی بزرگ میشه يه دادستان ميشه و قول ميده در انتقام گرفتن، برادرشو کمک کنه. ولی چه اتفاقی ميفته وقتی بفهمن برادر نيستن؟ دونگ چول چکار میکنه وقتی بفهمه که برادرش پسر شين تائه هوانه و اون برادری که سالها کنارش بوده پسر دشمنشه؟


What Happened in Bali ، چه خبر از بالی ، خاطرات بالی ، زیرنویس فارسی ، سریال ، کره ای

سریال کره ای خاطرات بالی یا چه خبر از بالی ( What Happened in Bali ) : سريالي بي نظير با بازي دو بازيگر محبوب سو جي ساب و ها جي وون . با زيرنويس فارسي و كيفيت عالي قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگی و تلویزیون . در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان .  خلاصه داستان: لی سو جانگ (ها جی وون) يه نماينده آزانس مسافرتيه که بعد از اينکه سختی های فراموش نکردنی زيادی رو در بچگی داشته داره در بالی دنبال خوشبختیش ميگرده.اون جائه مین(جو اين سونگ)، کانگ اين ووک(سو جی سوپ) و يونگ جو(پارک یه جین) رو در بالی ملاقات میکنه. ظاهرا این سه تا در یه مثلث عشقی گرفتار میشن.وقتی لی سو جانگ موفقیتشو در بازگشت به سئول میبینه ، برای موفقیتش تصمیم میگیره برای کار به دیدن جائه مین بره، متوجه میشه . ندونسته وارد یه مثلث عشقی پیچیده شده. این درام تمایلات مادی گرایانه داخلی مردمو نشون میده. بعضی وقتها زشتی(ولی درست) طرف مردی که هیچ چیز براش مهمتر از پول نیست منعکس میشه.


Full House ، خانه شلوغ ، خانه پر ، سریال ، کره ای ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای خانه شلوغ یا خانه پر ( Full House ) : سريالي بسيار ديدني عاشقانه با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در  کامپیوتر در ۳ دی وی دی با قیمت ۳۰۰۰ تومان . در صورت درخاست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود . خلاصه داستان : هان جين يه نويسنده ساده لوحي بود که توسط يکي از بهترين دوستهاش فريب خورد و همه چيزش از جمله خونش رو از دست داد.وقتي توي چين کاري از دستش بر نميومد مجبور شد از يه هنر پيشه خيلي معروف به نام لي يانگ جي مقداري پول قرض بگيره که هر موقع به کره برگشت پولش رو برگردونه. وقتي که به کره بر گشت متوجه شد که خونش توسط لي يانگ جي همون هنر پيشه معروف خريداري شده.براي اينکه اون بتونه خونه اي رو که از دست داده بدست بياره مجبور شد يه قرار داد يک ساله ازدواج با يانگ جي تنظيم کنه،از انجايي که هان جين از اينکه همه چيزش رو از دست داده بود لجش در اومده بود،مجبور بود همه کارها رو با خوشرويي انجام بده خلاصه تا اونجايي که رابطه کاري بين اون دو نفر خيلي شخصي شده بود که حتا به هم اعتماد ميکردن و مراقب همديگه بودن.


Tazza ، سریال ، کره ای ، تازا ، با زیرنویس فارسی

سریال کره ای تازا ( Tazza ) : سریالی با بازي جانگ هيوك يا دكتر مين گي سوي سريال متشكرمدر 4 دي وي دي با كيفيت عالي (HD 700) و زيرنويس كامل فارسي . با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود . محصول ۲۰۰۸ . خلاصه داستان : گو ني (همون جانگ هيوك) در غم از دست دادن مادر و ناپدريش رنج زيادي مي بره كه به خاطر كسي بنام يانگ مين مرده اند. بعد ها گو ني در زندان بزرگ مي شه و اونجا افرادي را مي بينه كه براي هميشه آينده اونو تغيير مي دن . گو ني از يه قمار باز بزرگ موزش مي بينه تا انتقام مادر و ناپدريش را بگيره. بازي جانگ هيوك در اين سريال واقعا استثناييه .


My Sweet Seoul ، سئول دوست داشتنی من ، سریال ، کره ای ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای سئول دوست داشتنی من ( My Sweet Seoul ) : سریالی زیبا محصول ۲۰۰۸ در ۴ دی وی دی با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با زیرنویس فارسی و قیمت ۴۰۰۰ تومان . کیفیت عالی . خلاصه داستان : داستان درباره دختري به اسم اوه ايون جو ميباشد او در يك شركت مربوط به كتاب تقريبا هفت  سال كار ميكنه . افراد ديگر اين مثلث عشقي تائه اوه و يونگ سو هستند .تائه اوه از دختره كوچيكتره و يونگ سو يك مرد فعال و پرمشغلست . سبك عاشقانه سريال از اين ببعد براساس اين سه نفر ميگذره علاقه اي كه دختره به تائه هو داره و  ماجراهاي مختلف عشقي بين اين مثلث سئول دوست داشتني من يك رمان عشقي هستش درباره زندگي يك دختر كره اي در شهر سئول اين داستان بما نشون ميده يك دختر كره اي در سئول در نسل حاضر چه زندگي ميتونه داشته باشه سرگرميش چيه و علايقش چيه و از نظر عاشقي  چه دغدغه هايي ميتونه  داشته باشه و ريشه علايقش بر چه اساسي ميتونه قرار بگيره .


سریال ، کره ای ، ملکه خانمها ، ملکه کدبانو ها ، با زیرنویس فارسی ، Queen of Housewives

سریال کره ای ملکه خانمها یا ملکه کدبانو ها یا همسر من بی نظیره ( Queen of Housewives ) : کسانی که اخبار سریال های کره ای را دنبال می کنند نیازی به معرفی این سریال محصول شبکه ام بی اس و سال 2009 ندارند . استقبال از این سریال کمدی و زیبا به حدی بوده که شرکت تهیه کننده این سریال تصمیم به ساخت سری دوم ان را دارد . این سریال در حال حاضر از شبکه فارسی ۱ نیز پخش میشود . در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و قیمت ۴۰۰۰ تومان . با فرمت قابل پخش در کامپیوتر . در صورت درخواست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود . سریال کره ای ایلجیما با زیرنویس فارسی

  سریال کره ای ایلجیما ( Iljimae ) یا همون زورو کره ای : محصول سال ۲۰۰۸   با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۴دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای ویروس بتهوون با زیرنویس فارسی ، Beethoven Virus

سریال کره ای ویروس بتهوون ( Beethoven Virus ) : در 5 دي وي دي با زيرنويس فارسي و كيفيت فوق العاده بالاي اچ دي +1  ساعت پشت صحنه با زيرنويس فارسي با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۵۰۰۰ تومان . ويروس بتهوون شرح زندگی کانگ مای ( با بازی کيم ميونگ) است که در سن چهل سالگی در زمره مطرح ترين رهبران موسيقی کلاسیک جای دارد اما به سبب اينکه نمی تواند با اطرافيان ارتباط برقرار کند ، تنهاست و با سگش زندگی می کند. لجاجت های وی برای هرچه بهتر برگزار کردن ارکسترهای کلاسيک و استفاده از واژه های نامناسب به هنگام صحبت کردن با ديگران باعث شده کانگ مای از محبوبيت چندانی برخوردار نباشد اين درحاليست که او تاكيد دارد موسيقی کلاسيک تنها برای اشراف زادگان است.از سوی ديگر ويروس بتهوون داستان زيبای زندگی کسانی است که به رغم استعدادهای فوق العاده ازموسيقی به دور افتاده اند و با وجود مشکلات بسياری که در مسيرشان وجود دارد ، تصميم به شکل دادن به يک ارکستر حرفه ای می گيرند و درگير روابط عميق عاطفی می شوند…جانگ گیون


سریال ، کره ای ، همه زندگی یک زن ، همه چیز درباره ایو ، با زیرنویس فارسی ، All About Eve

سریال کره ای همه زندگی یک زن با همه چیز درباره ایو ( All About Eve ) : سریالی جذاب  دیدنی با حضور افتخاری سونگ ایل گوک . در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود .


damo ، سریال کره ای دامو با زیرنویس فارسی

سریال کره ای دامو ( Damo ) : نسخه قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیر خانگی و کامپیوتر در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی با قیمت ۴۰۰۰ تومان . سريال در مورد دختري شجاع و نترس بنام چا اوك ( همون خانم ها جي ون بازيگر نقش هوانگ جين ئي) و در زمان چوسيون يا همون جوسئون مي باشد كه پدرش يه نجيب زاده است كه متهم به خيانت مي شه و كشته مي شه او و برادرش از هم ديگه جدا مي شن و چا اوك سعي مي كنه راه پدرش را ادامه بده و يك دامو بشه . اون يه زن سطح پايين جامعه است كه ماهر در شمشير زني و مقابله با ياغي هاست. برادر اون در يك دسته ي دزد بزرگ مي شه و حالا اين برادر و خواهر مقابل هم ديگه قرار مي گيرن. به حق بايد خانم ها جي ون را بازيگري حرفه اي و قدرتمند دانست او كه در سريال هوانگ جين ئي خوش درخشيد و كارگردان هاي سينماي كره براي ديدن او در فيلم خود سر و دست مي شكنند. اين سريال يكي از اثار زيبا و وصف ناشدني اين بازيگر مي باشد.


سریال ، کره ای ، ملکه سوندوک ، با زیرنویس فارسی ، Queen Seon Duk

سریال کره ای ملکه سوندوک ( Queen Seon Duk ) : اگر به سریال تاریخی علاقه مندید و به ساختار قوی سریال و کیفیت عالی و زیرنویس بدون نقص اهمیت می دهید این سریال نظرتون رو جلب خواهد کرد . این سریال بهترین سریال ۲۰۰۹ کره شناخته شده . در ۱۲ دی وی دی با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان با فرمت قابل پخش در کامپیوتر که در صورت درخواست به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود .


Capital Scandal ، سریال کره ای رسوایی پایتخت با زیرنویس فارسی

سریال کره ای رسوایی پایتخت ( Capital Scandal ) : سریالی زیبا در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر . اين سريال با بازی هان جی مين ( شين بی ) و كانك جی هوان ( هونگ گيل دونگ ) مي باشد. سریال رسوايي پايتخت داستان حرکت های قهرمانه ضد ژاپنی صورت گرفته در سال 1930 که در سئول روی داده زمانی كه کره تحت کنترل ژاپن بوده رو به تصویر میکشه .حرکتهای مبارزان استقلال طلب در برابر خیانتکارانی که با ژاپنیها همکاری می کردن .و داستان عاشقانه ای را به تصویر میکشه که در همون سال اتفاق افتاده .سون وو ون جوانترین پسر یه خانوداه اشرافی و ثروتمنده که درگیر حرکتهای استقلال طلبانه شده و عاشق نایو کیونگ صاحب یه کتاب فروشیه میشه ……


Wedding ، سریال ، کره ای ، عروسی ، با زیرنویس فارسی

سریال کره ای عروسی ( Wedding ) : سريالی عاشقانه ، جذاب و ديدني در ۵ دی وی دی با فرمت قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون و کامپیوتر با زیرنویس فارسی و قیمت ۵۰۰۰ تومان با بازی بازیگر نقش پادشاه در شاهزاده زمان ۲.


Painter of the Wind ، سریال ، کره ای ، نقاش بادها ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای نقاش بادها ( Painter of the Wind ) : سريالی بسيار ديدني ، جذاب و تاريخي محصول ۲۰۰۸ در ۵ دی وی دی با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با زیرنویس فارسی و کیفیت بسيار عالي HD همراه با پشت صحنه ي زيبايي از سريال با قیمت ۵۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : شين يون بوك دختري است با استعداد كه خودش را به صورت پسرها در مي ياره تا دنبال قاتل پدرش بگرده. در همين حين با يك نقاش بسيار حرفه اي برخورد مي كنه كه به اون نقاشي به صورت حرفه اي را ياد مي ده و……


The Snow Queen ، سریال کره ای ملکه برفی با زیرنویس فارسی

سریال کره ای ملکه برفی ( The Snow Queen ) : سریالی با تم عاشقانه و با موضوعي بسيار جالب (حتما ببينيد) با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در 4 دی وی دی با قیمت 4000 تومان . تاي وونگ (هيون بين) كه يه نابغه ي رياضي بود در 17 سالگي با دو نفر ملاقات كرد كه در آينده عاشقشون مي شه. يكي بهترين دوستش مي شه و ديگري معشوقش. بهترين دوست تاي وونگ، كيم جونگ كيو( لي سان هو) كه اون هم يه نابغه بود، براي شركت در مسابقه اي ثبت نام كرد. بعد از اينكه در المپياد رياضي تاي وونگ جونگ كيو رو شكست داد، جونگ كيو خودكشي كرد. در همين وقت، تاي وونگ دختري رو ملاقات كرد كه داشت اونو خرد مي كرد. در هر حال، اون بعد از ديدن دختر بدون اينكه اسمش رو بدونه كاملاً عاشقش شد. اين اتفاقات تراژتيك به قيمت كل زندگي تاي وونگ تموم شد. پنج سال بعد، وقتي 25 ساله بود، يه بوكسور درجه سه است و اتفاقات غير قابل پيش بيني براش مي افته.اون بو را( سانگ يو ري) دختري كه قبلاً مي شناخته رو ملاقات مي كنه. همچنين اين زمستان خيلي سرد و ترسناك مي شه، زمستان آخرين فصل نيست، بلكه كه اميد براي عشقي بزرگ تر…
ملكه برفي با بازي هيون بين بازيگر خوش نقش و با آتيه ي سريالهايي چون عشق من سام سون (اسم من سام سونه) و باديگارد و فيلم هايي چون بابا لنگ دراز و اولين عشق يك ميليونر و همچنين بازيگر زن خوش نقش اين سريال يعني سونگ يو ري كه سريالهايي چون هونگ گيل دونگ و روز خوب بهاري را از آن ديده ايد سريالس است كه حتما بايد ببينيد شايد يكي از دلايل خوش درخشيدن اين سريال درو كردن جايزه هاي سال پخش سريال توسط اين دو بازيگر مي باشد.


Robbers ، سریال ، کره ای ، سارقان ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای سارقان ( Robbers ) : سريالی بسيار ديدني محصول ۲۰۰۸ با بازي جانگ هيوك (بازيگر متشكرم) . در ۴ دی وی دی با فرمت قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون و کامپیوتر با زیرنویس فارسی و قیمت ۴۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : دالايي(لي دا هي) يه مادر مجرده كه زياد مي خنده و يه دوسته وفاداره.بعد از اتمام دوره ي دبيرستان با تا اوه ، كه يه كوهنورد خوش تيپ بود، وقتي كه توي يه بانك محلي در پيونگ چانگ كار مي كرد ملاقات كرد. اون براي ازدواج با تا اوه به سيول رفت. اون باردار شد.ولي قبل از اينكه بچه به دنيا بياد تا اوه توي يه حادثه در كوهستان مرد.دالايي با مادر شوهرش همراه دخترش زندگي مي كرد. مادر شوهرش مجبورش كرد كه دنبال يه مرد بزرگتر از خودش بگرده.دالايي شكه شد و از خانه خارج شد كه با يه مرد به نام او جان(جانگ هيوك) تصادف كرد. راننده ماشين يعني او جان قبلا يه بوكسور بوده كه اين كار را ترك كرده چون نمي خواسته صورت قشنگش آسيب ببينه در عوض اون حالا يه مديره حالا ماجرايي كه بعد از اين تصادف به وجود مي ياد و اتفاقاتي كه مي افته خيلي خيلي ديدنيه مخصوصا براي طرفداران جانگ هيوك .


My Sassy Girl ، سریال ، ژاپنی ، دختر پررو ، با زیرنویس فارسی

سریال ژاپنی دختر پررو ( My Sassy Girl ) : با حضور افتخاري جانگ هيوك ( بازیگر متشکرم ) و لي وان ( بازیگر درخت بهشتی ) در ۳ دی وی دی با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با زیرنویس فارسی و قیمت ۳۰۰۰ تومان . اين سريال بر اساس فيلم كره اي دختر پررو (My Sassy Girl) است كه پيشينه ي شخصيت ها و پلات ها در اين سريال ژاپني تغيير كرده است. در حالي كه در نسخه ي كره اي شخصيت اصلي قصه يك دانشجوي كالجه ، در سريال ژاپني دو شخصيت اصلي يكي سابورو ماساكي استاد زيست شناسي آبزيست و ديگري ريكو تاكامي يه نويسنده ي بلندپروازه كه در اين سريال ايفاي نقش مي كنند .


14 Year Old Mother ، سریال ، ژاپنی ، مادر 14 ساله ، زیرنویس فارسی

سریال ژاپنی مادر ۱۴ ساله ( 14 Year Old Mother ) : این سریال يك سريال استثنايي و بسيار زيباي ژاپنيه كه در سال 2006 يك شگفتي در تلوزيون ژاپن به حساب اومد و تونست خيل عظيمي از بينندگان را به پاي جعبه ي جادويي بشونه. در 3 دي وي دي با زيرنويس فارسي و كيفيت اچ دي 700 مگا بايت قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پلیرهای خانگي و تلویزیون با قیمت ۳۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : شيدا ميراي هنرپيشه جواني كه به كيوشيتسو معروفه ، در نقش يك دانش آموز دبيرستاني ظاهر شده كه از كسي كه عاشقشه باردار شده.اين سريال مراحل زندگي اون رو و شرايطي كه با اونها بايد خودش رو وفق بده به تصوير كشيده است .


Cheerful Girl's Success Story ، سریال ، کره ای ، داستان موفقیت یک دختر زرنگ ، زیرنویس فارسی

سریال کره ای داستان موفقیت یک دختر زرنگ ( Cheerful Girl’s Success Story ) : در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون و کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . داستان از اونجايي شروع مي شه كه يه روز گي تائه ( همون جانگ هيوك) كه مشغول چتر بازيه موقع فرود مي افته تو وان حمام يانگ سون ( جانگ نا را) اونم كه خب عصبي مي شه و حسابشو بكنيد يه مرد بيفته تو وان حموم يه زن (البته داره در فضاي باز باغ حمام مي كنه) يانگ سون يه دختر خوش خيال و خيال پردازه و هميشه فكر مي كنه كه يه شاهزاده مي ياد و اونو نجات مي ده . از طرفي پدرو مادر اين دختر خيلي بي مسئوليت هستند و فقط قرض بالا اوردند . پدر مادره دختره را به عنوان كارگر مي دن به گي تائه تا بدهي هاشونو صاف كنه . حالا اتفاقاتي كه بين گي تائه ي پول دار مغرور و اين دختر مظلوم بد بخت مي افته واقعا ديدني و خنده داره.


سریال کره ای بیا بریم دریا کنار با زیرنویس فارسی ، بدون سانسور ، lets go to the beach

سریال کره ای بیا بریم دریا کنار ( Lets Go To The Beach ) : سریالی زیبا و عاشقانه با شرکت اوپای درخت بهشتی . نسخه قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و با قیمت ۴۰۰۰ تومان . داستان در مورد چند نجات غريقه كه در كنار ساحل و در تابستون ها مشغول به فعاليت هستند. اين وسط دو تا برادر هستند به نام هاي تائه پونگ و تائه هيونگ كه تائه پونگ بزرگتر از اون يكيه . حالا تو اين داستان يه دختر هم هست بنام سورا كه داستان اصلي سر اين خانومه و ماجراهاي عشق و عاشقي بين اينا پيش مي ياد كه ديدنيه.


Coffe Prince سریال کره ای کافی پرنس با زیرنویس فارسی

سریال کره ای کافی پرنس ( Coffe Prince ) : سریالی زیبا محصول با بازي بانو چيريانگ در امپراتور دريا با زیرنویس فارسی با يكساعت پشت صحنه با زيرنويس فارسي . فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۵ دی وی دی با قیمت ۵۰۰۰ تومان . فروشگاه کافی پرنس درباره زندگی عشقی و رویاهای 4جوان است که در یک کافی شاپ همدیگر را ملاقات میکنند.هان گیول(بازیگر گونگ یو) جوانی باهوش است که از وابسته شدن به کسی در زندگی متنفر است.او که از درگیر شدن با کارهای خانواده متنفر است، به توصیه مادربزرگش یک کافی شاپ را مدیریت میکند.او که نمیتوانداز اوامر مادربزرگش سرپیچی کند مسئولیت راه اندازی کافی شاپ رامیپذیرد و خودش راباکارهای کافی شاپ مشغول میکند.یک روز اون چان که یک دختر شاد است و شخصیت غیر قابل پیش بینی دارد را میبیند و معنای عشق واقعی را میفهمد.


سریال کره ای عشاق در پاریس با زیرنویس فارسی Lovers In Paris

سریال کره ای عشاق در پاریس ( Lovers In Paris ) : سریالی زیبا و عاشقانه با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۵ دی وی دی با قیمت ۵۰۰۰ تومان . عشاق در پاريس حكايت دختري باهوش و البته كمي دستپاچلفتي بنام تا يونگ است كه به پاريس سفر كرده تا اونجا بتونه يه روزي يه فيلمساز حرفه اي بشه تو اين گير و دار با دو تا مرد آشنا مي شه و اتفاقات جالبي بين اين 3 نفر مي افته . سه نفري كه هر كدوم داري يه سري عقايد و نظرات متفاوت هستند. بسياری از ديالوگ های این سریال به زبان فرانسوي هست و لوكيشين های بسيار زيبایی دارد .


سریال تو از کدوم ستاره ای ؟ با زیرنویس فارسی What Star Did You Come From

سریال کره ای تو از کدوم ستاره ای ؟ ( ? What Star Did You Come From ) : سریالی زیبا محصول ۲۰۰۶ در ۲ دی وی دی با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود . خلاصه سریال : داستان سريال درباره پسري بنام سونگ هي با بازي كيم رائه وون ميباشد كه بعد از از دست دادن دوست دخترش  در يك حادثه رانندگي و يك مدت دوران زندگي متلاطم ناگهان بعد از سه سال بطور اتفاقي با دختري بنام بوك شيل  آشنا ميشود كه دقيقا چهره اي شبيه به دوست دختر قبلي او دارد . بوك شيل يك دختري است كه در يك منطقه كوهستاني با مادرش زندگي ميكند وبراي معالجه بيماري او گياهان دارويي و غيره را در بازار ميفروشد  از طرفي سونگ هي براي ساختن فيلم جديدش دقيقا اين منطقه زيباي كوهستاني را انتخاب ميكند و كم كم ماجراهاي اين دو به سئول و يك درام عاشقانه پركشش  ميانجامد…. درادامه داستان مشخص ميشود كه پوك شيل درواقع خواهر كوچكتر دوست دختر سونگ هي ميباشد از اينجا داستان وارد مراحل جالبي ميشود كه …


Only You سریال فقط تو با زیرنویس فارسی

سریال کره ای فقط تو ( Only You ) : سریال عاشقانه و زیبای فقط تو محصول ۲۰۰۵ با زیرنویس فارسی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۲ دی وی دی با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت نیاز شما به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود . داستان سريال درباره دختري بنام ايون جائه ميباشد كه به آشپزي علاقه بسياري دارد و به دليل همين علاقه زياد از خانه فرار كرده و براي تحصيل در رشته آشپزي به آمريكا ميرود. وي براي بدست آوردن شيوه پخت ماكاروني خاص يكي از آشپزلت معروف به ايتاليا ميرود كه در آنجا با پسري به نام يي جون آشنا ميشود. آنها يكشب را در كنار هم سپري مي كنند و همين باعث ميشود كه ايون جائه از او باردار شود ولي يي جون كه توسط دوست هميشگي ايون جائه يوسونگ به اشتباه فكر كرده بود كه ايون جائه كسي را براي ازدواج دارد از او جدا ميشود. ايون جائه آشپزي را كنار گذاشته و به كره برمي گردد . شش سال از اين ماجرا گذشته و برحسب اتفاق دوباره اين دو نفر با هم برخورد ميكنند در حاليكه يي جون نميداند بچه  ايون جائه بچه اوست ولي با ماجراهايي كه رخ ميدهد اين حقيقت آشكار ميشود و …


سریال دختر من با زیرنویس فارسی My Girl

سریال کره ای دختر من ( My Girl ) : سریالی بسیار زیبا و دیدنی در ۲ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۲۰۰۰ تومان . خلاصه داستان : اين داستان واقعا زيبا درباره دختري به اسم يورين جو ميباشد كه به چند زبان مختلف مسلط است و در يك شركت توريستي كار ميكند براثر ماجراهايي اين دختر با  پسر يك هتلدار بزرگ با نام گونگ چان آشنا ميشود . در ادامه ماجرا گونگ چان كه به توصيه پدرش كه حال خوبي ندارد و در جستجوي نوه گم شده خودش ميباشد تصميم ميگيرد كه  اين دختر را بجاي نوه واقعي پدربزرگ جا بزند تا او روزهاي آخر عمر را بخوبي بگذراند ولي با آمدن يورين جو و نشاطي كه به پدربزرگ ميدهد پدربزرگ دوباره حالش خوب ميشود ! در اين بين عشقي كم كم بين يورين و گونگ چان بجود ميايد …….. . در صورت نیاز شما به نسخه خانگی نیز تبدیل میشود .


سریال کره ای متاسفم دوستت دارم Sorry , I Love You با زیرنویس فارسی

سریال کره ای متاسفم دوستت دارم ( Sorry , I Love You ) : سریالی بسیار زیبا با تم عشق غمگین در حال پخش از کانال دبی تی وی . در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان .


سریال کره ای گرگ و میش با زیرنویس فارسی

سریال کره ای گرگ و میش ( Time Between Dog and ) : سریالی فوق العاده دیدنی محصول ۲۰۰۷ . با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی و دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و قیمت ۴۰۰۰ تومان .


سریال کره ای عشق بد با زیرنویس فارسی

سریال کره ای عشق بد ( Bad Love ) : یک سریال عاشقانه زیبا محصول ۲۰۰۷ با بازی بازیگر سریال داستان غم انگیز عاشقانه با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان و فرمت قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون در ۵ دی وی دی با قیمت ۵۰۰۰ تومان .


سریال کره ای یی سان با زیرنویس فارسی

سریال کره ای یی سان ( Yi San ) : پرطرفدارترین سریال در کره با بازی اکثر بازیگران سریال جواهری در قصر . محصول ۲۰۰۷  با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۱۳ دی وی دی با قیمت ۱۳۰۰۰ تومان . خلاصه داستان = داستان از كودكي يي سان شروع مي شود كه شاه وقت جيونگ جو پدر او كه شاهزاده عصر باشد را در يك انبار برنج از بيم اينكه او سلطنت را در دست گيرد زنداني كرده .
يي سان براي كمك به پدرش در يك شب با دو نفر از اهالي قصر كه آنها هم بچه هستند آشنا مي شود .
درونمايه عشقي اين سريال كه توسط كارگردان جواهري در قصر ساخته شده است آن را از بقيه سريال ها جدا مي كند . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای پاییز در قلب من با زیرنویس فارسی

سریال کره ای پاییز در قلب من ( Autumn in My Heart ) : این سریال رومانتیک اين سريال داستان يك خواهر و برادر است كه از سنين نوجواني شروع مي شود اما بر اثر يك اتفاق مشخص مي شود كه آنها خواهر و برادر اصلي نيستند و دختر متعلق به خانواده آنها نيست . پس از اين ماجرا عشقي بين آن دو بوجود مي آيد كه با مخالفت سايرين روبرو مي شود و … . در ۲ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با زیرنویس فارسی با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای داستان عشق در هاروارد Love story in harvard  با زیرنویس فارسی

سریال کره ای داستان عشق در هاروارد ( Love story in harvard  ) : داستان عشق در هاروارد سریال جذاب و عاشقانه ای است که درباره 2 پسر است که در دانشگاه هاروارد در رشته حقوق در حال تحصیل هستند . یکی از آنها با دختر زیبایی که او هم کره ای است و در رشته پزشکی تحصیل می کند آشنا می شود . آن دو پسر از خانواده ای سطح بالا و ثروتمند در کره هستند ولی دختر دانشجو دختر فقیری است که مجبور است از راه های مختلف و گاه نادرستی پول تحصیلش را در بیاورد . آیا آنها می توانند بر اساس رویاهایشان گام بردارند و برخلاف نظر اجتماع عاشق یکدیگر شوند ؟ در ۲ دی وی دی با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت نیاز شما به نسخه خانگی تبدیل میشود .


سریال بسوی بهشت با زیرنویس فارسی Stairway to Heaven

سریال کره ای بسوی بهشت ( Stairway to Heaven ) : سریالی كه جز زيباترين و بيادماندني ترين سريال هاي تاریخ كشور كره ميباشد در ۲ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با زیرنویس فارسی با قیمت ۲۰۰۰ تومان . در صورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود . خلاصه داستان : سونگ جو ( گونگ بوك كوچك)  و جونگ سو ( هانای درخت بهشتی)  از بچگي با هم بزرگ ميشن و هميشه با هم هستن  سونگ جو پدرشو از دست داده و جونگ سو هم مادرشو   تراژدي داستان وقتي اتفاق ميفته كه سونگ جو  بخاطر درس خوندن به خارج ميره اون به  جونگ سو  قول ميده كه برميگرده با رفتن سونگ جو  پدر جونگ سو با زني به اسم ميرا ازدواج ميكنه . ميرا از ازدواج ناموفق قبليش يك دختر و و يك پسر داشت كه بعد از ازدواج با پدر جونگ سو براي زندگي به خونه اونا ميان دختر اين زن يوري به جونگ سو حسادت ميكنه و سعي ميكنه به هرشكلي  ازش دور باشه و اذیتش کنه و….  ولي تائه هوا برادر او  با بازي لي وان يا اوپاي محبوب درخت بهشتي  در اين ميان احساساتي به جونگ سو كه در واقع ناخواهريش هستش پيدا ميكنه تراژدي وقتي عميق تر ميشه كه بعد از پنج سال از سفر سونگ جو به خارج اون به کره برمیگرده و ناگهان جونگ سو رو میبینه ولی حقیقت ماجرا اینه که جونگ سو بخاطر یک حادثه سخت تصادف حافظه خودشو از دست داده و اونو بخاطر نمیاره…. آماده باشيد براي يك داستان پركشش و زيبا .


سریال کره ای پدر مجرد عاشق با زیرنویس فارسی Single Dad in Love

سریال کره ای پدر مجرد عاشق ( Single Dad in Love ) :سریال طنز عشقانه بسیار زیبا محصول سال ۲۰۰۸ با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان . داستان سریال در مورد مردي است كه از زن خود طلاق گرفته و از زن اول خود پسر بچه ي 7 ساله اي دارد…..


سریال چیل ووی قهرمان با زیرنویس فارسی

سریال کره ای چیل ووی قهرمان ( Strongest Chil Woo ) : يك سريال تاريخي بسيار زيبا و ديدني كه تازه پخش آن در كره به پايان رسيده . در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . در صورت درخواست به نسخه خانگی تبدیل مشود . خلاصه داستان : كانگ چيل وو يك افسر رده پايين دوره جوسيونه . چيل وو خيلى باهوش نيست و يكى از اهداف مادام‌العمرش يك افسر نيمه سطح بودنه. روزها و شبها تموم مي شه و اون يه افسر سطح پاييني بيش نيست اما در عوض يك آدمكش حرفه‌اى رده بالا در يك سازمان قتل و جنايت است. او تبهكاران را مجازات كرده و تحويل قانون مي دهد وقتي كه لازم باشه. سو يون و چيل وو يك داستان عاشقانه غمگين دارند. سو يون دختر يك نجيب‌زاده بود كه به چين فرستاده ‌شده بود. ولي وقتى كه برميگردد، خانواده‌اش او را قبول نمي كنند حال پس از بازگشت سو يون هر دوي آنها تنهايند . يون دو دختر يك پارچه فروشه كه به چيل وو كمك ميكنه وقتي آدم كش ها قصد داشتند چيل وو را بكشند .


سریال کره ای متشکرم با زیرنویس فارسی

سریال کره ای متشکرم ( Thank You ) : سریالی زیبا و رومانتیک که  از شبکه تهران  در حال پخش هست . در ۴ دی وی دی قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با زیرنویس فارسی با قیمت ۴۰۰۰ تومان .


سریال کره ای یوهی جادوگر Witch You Hee با زیرنویس فارسی

سریال کره ای یوهی جادوگر ( Witch You Hee ) : سریال بسیار جالب و دیدنی یوهی جادوگر محصول سال ۲۰۰۷ کره در ۴ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیر خانگی و کامپیوتر . با قیمت ۴۰۰۰ تومان . با شرکت هنرپیشه سریال شاهزاده زمان سری یک .


سریال کره ای شیطان Devil با زیرنویس فارسی

سریال کره ای شیطان ( The Devil ) : یک سریال جالب و بی نظیر با شرکت هنرپیشه نقش پرنس در سریال شاهزاده زمان سری یک . با کیفیت اچ دی و زیرنویس فارسی . با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۵ دی وی دی با قیمت ۵۰۰۰ تومان .


سریال زمستان سوناتا با زیرنویس فارسی winter sonata

سریال کره ای زمستان سوناتا ( Winter Sonata ) : سریال زمستان سوناتا را دوستداران سریالهای کره ای بخوبی میشناسند سریال زیبایی که اکثر شما از شبکه های مختلف ماهواره ای دیده اید و لذت برده اید . از جذابیت های دیگر این سریال برای شما حضور بازیگر معروف به دوقلوی تلویزیونی یانگوم  یا همان خانم چوی جی وو در این سریال میباشد .  همچنين هنرپيشه مشهور و برتر سال 2007 ام بي سي بائه يونگ جون  كه حتما او را در جشنواره ام بي سي 2007 ديده ايد  و بازي زيباي اورا در سريال شاه بزرگ خدايان در نقش پيامبر بخاطر داريد نيز بازيگر اصلي اين سريال ميباشند . با کیفیت اچ دی در ۲ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با زیرنویس فارسی با قیمت ۲۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال عروس 18 ساله با زیرنویس فارسی

سریال کره ای عروس ۱۸ ساله ( Sweet 18 ) : سریال زیبا و عاشقانه داراي سبك جالبي در عشق و ماجراهاي جالب و سرگرم كننده كاري از شبكه معروف KBS كره با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۲ دی وی دی با قیمت ۲۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای 3 پدر و یک مادر با زیرنویس فارسی

سریال کره ای ۳ پدر و یک مادر ( One Mom and Three Dads ) : سریالی فوق العاده دیدنی در قالب طنز اجتماعی . محصول ۲۰۰۸ با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر در ۳ دی وی دی با قیمت ۳۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای زادگاه افسانه ها با زیرنویس فارسی Hometown Legends

سریال کره ای زادگاه افسانه ها ( Hometown Legends ) : سریالی متفاوت از کره در ژانر ترس . در ۲ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۲۰۰۰ تومان . اين سريال شامل 8 قسمت بوده كه در هر قسمت داستان مجزايي را مي بينيد.
از نكات جالب بازي گونك بوك در قسمت سوم و بازي ارباب موچانگ در ديگر قسمت اين سريال مي باشد.


سریال کره ای 9 آخر 2 بیرون با زیرنویس فارسی

سریال کره ای ۹ آخر ۲ بیرون ( End 2 Out 9) : سریالی بسیار جذاب و دیدنی برای دوستداران جانگ هوا در امپراطور دریا محصول ۲۰۰۷ با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر در  یک دی وی دی با قیمت ۱۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای روزهای زیبا با زیرنویس فارسی

سریال کره ای روزهای زیبا ( Beautiful Days ) : سریالی زیبا در ژانر عاشقانه با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای بادی گارد با زیرنویس فارسی

سریال کره ای بادی گارد ( Body Guard ) : سریالی بسیار زیبا با بازی سونگ ایل گوک با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر در یک دی وی دی با قیمت ۱۰۰۰ تومان .  نسخه با فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیر خانگی این سریال هم با کیفیت عالی در ۵ دی وی دی موجود هست با قیمت ۵۰۰۰ تومان .


سریال کره ای دهکده آرام با زیرنویس فارسی

سریال کره ای دهکده آرام ( Water Bloom ) : سریالی رومانتیک با بازی سونگ ایل گوک و هنرپیشه نقش شاهزاده خانم شیلا در سریال سودانگ در ۳ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با زیرنویس انگلیسی . با قیمت ۳۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای لابیست با زیرنویس فارسی

 سریال کره لابیست یا فروشنده پارلمان ( Lobbyist ) : سریالی منحصر به فرد با بازی سونگ ایل گوک با زیرنویس فارسی و قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۶ دی وی دی با قیمت ۶۰۰۰ تومان . خلاصه داستان:
یکی از جدیدترین سریال های کره ای که هنرپیشه مورد علاقه ما سونگ ایل گوک داخلش بازی می کنه و همچنین تعدادی از هنرپیشه های دیگه کره ای ( مثل چانگ در جواهری در قصر ) نیز در این سریال حضور دارند .
داستان سریال از جنگ میان کره شمالی و کره جنوبی شروع می شود و هنرپیشه اول ( همون سانگ ایل گوک ) پس از مرگ پدر و مادرش بهمراه خواهرش در 12 سالگی به آمریکا می ره و دختر همکلاسیش ( ماریا ) نیز بعد از مدتی به امریکا سفر می کنه .


سریال کره ای افسانه جومونگ با زیرنویس فارسی

سریال کره ای افسانه جومونگ ( Jumong ) : سریالی بسیار زیبا با بازی سونگ ایل گوک که از شبکه سه در حال پخش هست با زیرنویس فارسی و قابل پخش در کامپیوتر در ۶ دی وی دی با قیمت ۶۰۰۰ تومان . مطمئنا دیدن این سریال ۸۱ قسمتی زودتر از تلویزیون و بدون سانسور جذابیتهای خاصی خواهد داشت . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای عشق من کیم سام سون با زیرنویس فارسی

سریال کره ای عشق من کیم سام سون ( My Lovely Sam Soon ) : سریالی کمدی محصول ۲۰۰۵ با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر در ۶ دی وی دی با قیمت ۶۰۰۰ تومان .


سریال کره ای هوانگ جین یی با زیرنویس فارسی

سریال کره ای هوانگ جین یی ( Hwang Jin Yi ) : سریالی بسیار زیبا و تاریخی با زیرنویس فارسی در دو نسخه مخصوص کامپیوتر ( در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان ) و مخصوص پلیرهای خانگی و تلویزیون ( در ۶ دی وی دی با قیمت ۶۰۰۰ تومان ) . هوانگ جین ئی داستان عاشقی یه رقاصه دیگر: بعد از موفقیت سودانگ به عنوان یک درام زیبای کره ای که داستانش از عاشقی یه رقاصه شروع شد اینبار Kim Cheol-gyoo داستان عاشقی یه رقاصه دیگر به نام هوانگ جین ئی را به تصویر می کشد.
هوانگ جین ئی یک رقاصه با کلاس است که در موسیقی و شعر هم دستی دارد و طبق معمول درام های کره ای عاشق یک نفر از طبقه بالای جامعه می شود و در ۲۴ قسمت حیرت انگیز شما را با خود همراه می کند.
در هوان جین ئی شاهد یک پیوند بین کره جدید و قدیم هستیم که کارگردان این سریال بسیار زیبا به تصویر کشیده است.
این درام ۲۴ قسمتی کره ای که هر قسمت ان حدود ۷۰ دقیقه است توسط شبکه بسیار معروف و پرطرفدار کره ای یعنی KBS ساخته شده است. موضوع اين داستان به حدي جذاب و ديدني است كه شما را تا 24 قسمت رها نخواهد كرد.


سریال کره ای درخت بهشتی با زیرنویس فارسی

سریال کره ای درخت بهشتی ( Tree Of Heaven ) : سریالی زیبا و عاشقانه با تم سریال نامه عاشق محصول ۲۰۰۶ با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر . در ۳ دی وی دی با قیمت ۳۰۰۰ تومان .


سریال کره ای سکوت با زیرنویس فارسی

سریال کره ای سکوت ( Silence ) : سریالی با بازی یونسنگ در جواهری در قصر . با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون و کامپیوتر در ۵ دی وی دی با قیمت ۵۰۰۰ تومان . محصول ۲۰۰۶ . سكوت داستان دختر زيبايي است كه در اثر تصادف ديگر نمي تواند صحبت كند. سريال در حول محور يك داستان عاشقانه طي مي شود و مطمئنا خاطره اي زيبا براي شما به جاي خواهد گذاشت .


سریال کره ای دوستان با زیرنویس فارسی

سریال کره ای دوستان ( Friends ) : سریال زیبای دوستان به سبک کره ای با زیرنویس فارسی در ۲ دی وی دی با فرمت قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی و تلویزیون و کامپیوتر با قیمت ۲۰۰۰ تومان . سریالهای کوتاه در کره مدتی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده در میان این سریالهای سریال دوستان از زیباترین سریالهای کوتاه کره ای در سالهای اخیر میباشد که در بسیاری از کشورهای آسیایی به نمایش در آمد و در شبکه های ایرانی هم درباره این سریال صحبت شد . اهمیت این سریال به حدی بود که دو شبکه معروف MBC و TBS اين سريال را پخش ميكردند و بازيگران آن با اين سريال شناخته شده و معروف شدند .


سریال کره ای داستان غم انگیز عاشقانه با زیرنویس فارسی

سریال کره ای داستان غم انگیز عاشقانه ( Sad Love Story ) : سریالی بسیار زیبا و عاشقانه همراه با موزیکهایی به یاد ماندنی با زیرنویس فارسی در ۴ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان .خلاصه داستان : در مدرسه ابتدايی يك پسر بچه به اسم Suh Joon young ( با بازی kwon Sang woo ) با يك دختر نابينا و زيبا به اسم Park Hae in ( با بازی Kim Hee seon ) برخورد می كند.در اول به نظر می رسد كه Joon young قصد تحقير Hae in را دارد اما به مرور زمان اين دو به هم نزديكتر می شوند تا اينكه عاشق هم می شوند.
در قسمت اول بچگی انها تمام می شود و داستان ادامه پيدا ميكند.بعد ها انها تحت تاثير كار های اطرافيان از هم جدا شدند و بعد از يك يا دو ماه دوباره به هم رسيدند.Hae in مجبور شد با عمه و شوهر عمه جديدش به نيويورك برود اما با Joon young در ارتباط بود.بزودی هر اتفاقی باعث بدتر شدن اوضاع و دل شكستگی و در قسمتی از راه باعث خيانت ميشه. درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


 سریال کره ای شاهزاده زمان با زیرنویس فارسی

سریال کره ای شاهزاده زمان فصل یک ( Goong Season 1 ) : سریالی بسیار زیبا که طنز و عشق را باهم درآمیخته و یک اثر جاودان ساخته است محصول ۲۰۰۶ در ۳ دی وی دی با زیرنویس فارسی و فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۳۰۰۰ تومان . نسخه قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی این سریال نیز در ۴ دی وی دی با قیمت ۴۰۰۰ تومان موجود هست .


سریال کره ای شاهزاده زمان فصل دوم با زیرنویس فارسی

سریال کره ای شاهزاده زمان فصل دو ( Goong Season 2 ) : پس از موفقيت سريال شاهزاده زمان يا همان گونگ در سال 2006 و طرفداري زياد جوانان كره اي از اين سريال سازندگان سريال بر آن شدند تا نسخه 2 اين سريال زيبا تحت عنوان گونگز را توليد و پخش كنند . محصول ۲۰۰۷ . در ۵ دی وی دی با کیفیت اچ دی و فرمت قابل پخش در تلویزیون و د وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۵۰۰۰ تومان .


سریال کره ای شاه بزرگ خدایان با زیرنویس فارسی

سریال کره ای شاه بزرگ خدایان یا ظهور منجی عالم ( The Story Of The Kings Four Gods ) : سریالی تاریخی و زیبا در ادامه راه جومونگ با زیرنویس فارسی در ۵ دی وی دی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۵۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای هونگ گیل دونگ با زیرنویس فارسی

سریال کره ای هونگ گیل دونگ یا همون رابین هود کره ای ( Hong Gil Dong ) : سریالی رزمی و بسیار زیبا با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی در 6 دی وی دی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۶۰۰۰ تومان . محصول ۲۰۰۸ . سریال راجع به يك شخصیت معروف کره ای هست که از يك کتاب اقتباص شده و ضمینه اصلی همون رابین هود خودمونه.  رابین اینجا همون هونگ گیل هست و بجای تحول در جنگ توسط يك بودایی متحول میشه. و ماریان قصه هم البته وجود داره با گذشته ای متفاوت با داستان کلاسیک. همینطور دارودسته خلاف هم کسی رو دارند که با ماریان هست . داستان تقابل بین رابین هود قصه و شخصیت منفی داستان لی چانگ هی بر سر ماریان قصه هئو نی یوک هست. درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای جواهری در قصر با زیرنویس فارسی

سریال کره ای جواهری در قصر ( Jewel In The Palace ) : پربیننده ترین درام کره ای که نیازی به توضیح بیشتر ندارد و مطمئنا همه با اون آشنا هستید . با زیرنویس فارسی در ۵ دی وی دی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۵۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای 29 : 18 با زیرنویس فارسی

سریال کره ای ۲۹ : ۱۸ : سریالی بسیار جالب با بازی یونسنگ با زیرنویس فارسی در ۳ دی وی دی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۳۰۰۰ تومان . این درام جدید بر پایه داستان اینترنتی 4321  ” روزی که با هم قسمت کردیم “ می باشد که داستانی درباره کشمکش های قلبی برای ورود به دوران حقیقی می باشد.
شخصیت اصلی فردی به نام یو هائ چان 29ساله (با بازی پارک)و شوهر وی کانگ سانگ یونگ(با بازی ریو)هستند. داستان با قرار گیری هائی چان در یک حادثه تصادف و برگشت ذهنی وی در وضعیت دختری 18ساله شروع میشود و او از دست دادن حافظه و بازگشت به گذشته رنج می برد. در داستان شخصیت کانگ سانگ یونگ که هم سن با هائی چان است و 10سال بعد از ان تاریخ با وی ازدواج کرده یکی از جالب ترین شخصیت ها در کره است. درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای سودانگ با زیرنویس فارسی

سریال کره ای سودانگ ( Seo Dong ) : سریالی فوق العاده دیدنی که آخرین کار نویسنده و کارگردان جواهری در قصر میباشد و دارای تمی تاریخی و رومانتیک هست با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر در ۳ دی وی دی با قیمت ۳۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال کره ای امپراطور دریا با زیرنویس فارسی

سریال کره ای امپراطور دریا ( The Emperor Of The Sea ) : درامی بسیار زیبا در ۵۱ قسمت که تصویر هماهنگی از عشق و نبرد به نمایش میگذارد . محصول ۲۰۰۶ که شاهد پخش آن از تلویزیون نیز بوده اید . با زیرنویس فارسی و دوفرمت یکی شامل ۵ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۵۰۰۰ تومان و یکی شامل ۹ دی وی دی با کیفیت HD قابل پخش در تلویزیون و دی وی دی پلیرهای خانگی و کامپیوتر با قیمت ۹۰۰۰ تومان .


سریال کره ای نامه عشق با زیرنویس فارسی

سریال کره ای نامه عشق ( Love Letter ) : سريالي ديدني با بازي ۳ بازیگر دوستداشتنی افسر مين جانگوي جواهري در قصر و جانگهوا در امپراطور دريا و جانگ در سریال سودانگ با زيرنويس فارسي كه داستان دختر گوشه گير و كم حرفي كه به دلايلي بعد ها عاشق مي شه را به تصوير مي كشه.
از نكات جالب اين سريال نمايش تكه اي از فيلم ايراني بچه هاي باران با زبان فارسي در يكي از قسمت هاي اين سريال است . در یک دی وی دی با فرمت قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۱۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


سریال چینی اسلحه ای کشنده از عشق و علاقه با زیرنویس فارسی

سریال چینی اسلحه ای کشنده از عشق و علاقه : سریالی دیدنی با تم رزمی با زیرنویس فارسی در ۴ دی وی دی قابل پخش در کامپیوتر با قیمت ۴۰۰۰ تومان . درصورت نیاز شما به نسخه خانگی هم تبدیل میشود .


فیلمهای کره ای و ژاپنی


فیلم کره ای هنر فریبندگی با زیرنویس فارسی با بازی سونگ ایل گوک ( جومونگ )   فیلم کره ای بانوی انتقام جو با زیرنویس فارسی با بازی یانگوم   فیلم کره ای چشم قرمز با زیرنویس فارسی با بازی سونگ ایل گوک ( جومونگ ) سریال کره ای دو قسمتی افسانه هیانگ دان با زیرنویس فارسی

  هنر فریبندگی         بانوی انتقام جو           چشم قرمز           افسانه هیانگ دان

فیلم کره ای پادشاه و دلقک با زیرنویس فارسی   فیلم کره ای تو از کشور دور هستی با زیرنویس فارسی با بازی جانگهوا امپراطور دریا    فیلم کره ای آسمان عشق با زیرنویس فارسی ، Sky Of Love   فیلم کره ای بی قرار با زیرنویس فارسی با بازی هموسو سریال جومونگ ،Variable

   شاه و دلقک    تو از کشور دور هستی     آسمان عشق                 بی قرار

Virgin Snow ، فیلم کره ای برف پاک با زیرنویس فارسی

This entry was posted on Friday, June 3rd, 2011 at 5:51 am and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply